ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНІ ЗРАЗКИ

Ми з радістю готові допомогти вам у вирішенні вашого питання.

Олена
Менеджер

+38 066 907 0718

a

Євген Менеджер

+38 095 907 2008

Image Alt

Новинка! Коптісмак “Сир”

  /  Новини   /  Новинка! Коптісмак “Сир”
коптісмак сир

Новинка! Коптісмак “Сир”

🤩Чергова новинка для ринку України від Royal Spice !!!🤩
❗Ця інформація допоможе деяким компаніям своєчасно відреагувати на динамічні зміни ринку та підлаштувати свою роботу під нові Європейські тенденції, які з кожним роком все більше набувають вагомості на території нашої країни 🇺🇦.

Однією з таких тенденцій з ймовірністю стане розширення лінійки копчених сирів, а саме копчений адигейський сир, копчена бринза і навіть копчений кисломолочний сир.

Насамперед, наш ринок вже давно сформував відданість копченим продуктам, а люди вміють вдало використовувати їх у домашній кулінарії.

З такими сирами 🧀 можна приготувати оригінальні страви, додати до сніданкових тостів 🥪, запити ароматної кави☕. Копчений сир має специфічний аромат і золотистого кольору хрустку скоринку. Додавання до різних варіацій салатів також буде досить вдалим рішенням.

Отже, у такого вектора розвитку продуктової лінійки простежується сильна перспектива зростання, а наші фахівці зможуть посприяти у створенні унікальних та авторських продуктів саме для Вашої компанії, які, безумовно, зможуть гідно оцінити Ваші клієнти 🤝.

Коптісмак Сир від Royal Spice це унікальний багатофункціональний продукт, який додасть сиру смак, аромат і колір копчення.

Post a Comment

Доброго дня!

Дякую що вибрали нашу компанію