ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНІ ЗРАЗКИ

Ми з радістю готові допомогти вам у вирішенні вашого питання.

Олена
Менеджер

+38 066 907 0718

a

Євген Менеджер

+38 095 907 2008

Image Alt

ЗАСТОСУВАННЯ В М’ЯСНОМУ ВИРОБНИЦТВІ

  /    /  ЗАСТОСУВАННЯ В М’ЯСНОМУ ВИРОБНИЦТВІ

Застосування натуральних коптильних препаратів при виробництві м’ясних виробів, дає виробнику цілий ряд переваг.
В першу чергу це смак і аромат.
При використанні полімерних оболонок складно отримати бажаний ефект копчення традиційним способом. Натуральні конденсати диму від ТМ “Royal Spice” можливо застосовувати при складанні фарші-суміші при кутеруванні, під час фінального замісу.
Спеціально розроблені коптильні ароматизатори серії “Аромаголд” широко застосовуються у виробництві бюджетних сортів ковбас з подальшою набиванням таких в полиамидную оболонку.
Препарати “Аромаголд” працюють з будь-якою формою білка, не конфліктують з нітритом і іншими функціональними добавками. Для дорогих сортів ковбас рекомендується атомізація або поверхневе нанесення “Аромаголда” до натуральних оболонок що дає чималий ефект підсилення смаку і швидкого отримання бажаного кольору.

Для ефективного отримання апетитного кольору копчення ми виробляємо барвник “Коптісмак”. На відміну від аналогічних харчових барвників типу (аннато, тартразин, сонячний захід і т.д.) “Коптісмак” має ряд незаперечних переваг у застосуванні: рівномірно забарвлює продукт без патьоків і плям в незалежності від якості сировини. Виготовлений з конденсату дубового \ вільхового \ вишневого диму і завдяки цьому добре фіксується на продукті, простий і зручний в застосуванні, в кілька разів зменшує час обробки димом в коптильної камері завдяки чому збільшує вихід готової продукції до 10%.

Співпраця з інститутами та професійними технологами лідируючих м’ясокомбінатів України, дозволило нам розробити сучасні технології копчення з огляду на економічну проблематику виробників і ментальні смаки населення.

Переваги при використанні технології бездимного копчення:
🔸Підвищення виходу готової продукції до 10%
🔸Спрощення отримання однорідного кольору копчення на продукті
🔸Збільшення термінів зберігання
🔸Скорочення часу обробки димом (в деяких випадках традиційне копчення можна виключити)
🔸Збільшення обсягу копчення продукції без впровадження додаткового обладнання

Комплект зразків, рецептури і способи застосування для різних видів продукції ви можете дізнатися зв’язавшись з технологами нашої компанії.

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНІ ЗРАЗКИ

Доброго дня!

Дякую що вибрали нашу компанію