ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНІ ЗРАЗКИ

Ми з радістю готові допомогти вам у вирішенні вашого питання.

Олена
Менеджер

+38 066 907 0718

a

Євген Менеджер

+38 095 907 2008

Image Alt

Тренди у молочній промисловості

  /  Статті   /  Тренди у молочній промисловості
тренди молочної промисловості

Тренди у молочній промисловості

Тренди в молочній промисловості – тема нашої розмови сьогодні. Наше життя не стоїть на місці, все навколо постійно змінюється, з’являються нові технології, відбуваються наукові відкриття, публікуються свіжі дані щодо різних досліджень. Все це значно впливає на наші погляди у багатьох речах, на наші потреби та інтереси. У тому числі з часом змінюються у кожного з нас споживчі звички та вимоги.

Це змушує виробників постійно аналізувати попит на ринку.

Все для того, щоб розуміти, куди рухатися далі і в якій сфері вдосконалюватися на даному етапі, ніхто не стоїть на місці.

Молочна промисловість не є винятком. І що ж стоїть за успіхом таких компаній, які є нашими клієнтами?

Насамперед, дотримання найвищих стандартів якості як у виборі сировини, так і у виборі технологій виробництва, а також виробництво тієї продукції, яка дійсно затребувана.

Так про які ж тренди в молочній промисловості ми можемо говорити сьогодні?

Тенденція № 1. Експерименти з новими смаками та ароматами

Інтерес до незвичайних смаків та ароматів спостерігається, в першу чергу, з боку гурманів – сироїдів. Слабкий, тонкий, ніжний, виражений, солодкуватий, пряний, деревний, горіховий …. І це далеко не повний перелік усіх ароматів….. Ох, як не заблукати в частіше ароматів різних видів сира .

Тут на допомогу підприємствам сироделам приходить лінійка наших продуктів від ROYAL SPICE  Створюючи унікальні продукти, ми прагнемо дати можливість подивитися на звичне за новим…

Для кожного сиролюба новий вид сиру – це гастрономічна подорож, де він з новою силою закохується в новий вигляд улюбленого сиру.

Тенденція № 2. Чиста етикетка

Пов’язана з бажанням споживачів купувати натуральні прості продукти. У якому випадку можна говорити, що продукт відноситься до концепції чистої етикетки? Тільки у випадку, якщо в ньому немає консервантів, різних інгібіторів, синтетичних харчових добавок. Оскільки основний ідей цієї тенденції можна сформулювати наступним чином: чим простіше і зрозуміліше склад продуктів, тим краще!

Наша компанія може гарантувати якість та натуральність ароматизаторів, тому що у нас власне виробництво обладнання, якість якого дозволяє нам створювати для вас шедеври – органічний продукт!

Замовити товар Ви можете оформивши замовлення у нас на сайті або зателефонувавши менеджеру, технологу. Наші співробітники з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання :

(095) 917-10-11 Технологічна допомога

(066) 907-07-18 Відділ замовлень

 

Post a Comment

Доброго дня!

Дякую що вибрали нашу компанію