ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНІ ЗРАЗКИ

Ми з радістю готові допомогти вам у вирішенні вашого питання.

Олена
Менеджер

+38 066 907 0718

a

Євген Менеджер

+38 095 907 2008

Image Alt

Інтерв’ю комерційного директора для журналу “Харчові технології”

  /  Новини   /  Інтерв’ю комерційного директора для журналу “Харчові технології”
харчові технології

Інтерв’ю комерційного директора для журналу “Харчові технології”

В журналі «Пищевые технологии» вийшло інтерв’ю з комерційним директором компанії «Роял» спайс”
Компанія «Роял спайс» – це український виробник інгредієнтів для харчової промисловості, – розповідає Олена Олександрівна ДЕМ’ЯНЧУК, комерційний директор ТОВ «Роял спайс» .

На сьогоднішній день в нашому асортименті є: харчові ароматизатори , коптильні ароматизатори, красители, копченые спеції та інші харчові інгредієнти.

Наші клієнти працюють в таких отраслях, як: рибна, м’ясна, сироїдна, консервована, снеки, веганське направлення, напівфабрикати, соуси, спеції, приправи та ін.

– Чи важко прокласти шлях на ринку технологій, які пропонує ваша компанія?

– Так як більшість продуктів «Роял спайс» це інновації, їх складно виводити на ринок. Україна, на жаль, як і багато країн колишнього СРСР призвела до надзвичайно шкідливого традиційного копчення (на дровах, у коптильних камерах). А ось в Європейському союзі ще в далекому 2013 році Комісією ЄС було визнано, що коптильні ароматизатори менш шкідливі для здоров’я, ніж копчення дровами, щепками або опилками.

В 2013 р. в Європейському Союзі введено в дію новий виконавчий регламент Комісії (ЄС) № 1321/2013, в якому представлений список дозволених первинних коптильних ароматизаторів. Європейський Союз почав контролювати виробників коптильних ароматизаторів і стандартизував їх виробництво, тому коптильні ароматизатори, які виробляються і реалізуються в ЄС з 2013 р., повністю безпечні і, на думку ряду медичних організацій, дозволяють зберегти здоров’я всіх любителів копченостей. Виписка з виконавчого регламенту (ЄС) № 1321/2013: «…використання коптильних ароматизаторів вважається, як правило, менш небезпечним для здоров’я, ніж копчення димом від зжигання дров, опилок або трески».

Поетому ми призиваємо українських виробників ідти «в ногу зі часом » і виробляти смачні продукти із заботою про здоров’я споживачів.

– Чи був знаменний прошлий рік у планеті новинок?

– Відкриттям 2021 року стало наше «Копчене підсолнечне масло». Це унікальний багатофункціональний продукт, аналогів якого немає на українському ринку.

Самый головный вопрос: как мы ее производим? Наші клієнти знають, що компанія Роял Спайс – це частина групи компаній. Однією з них є відома українська компанія «ЕСТ», яка займається виробництвом технологічного обладнання для харчової промисловості.

Саме на «ЕСТ» і була ізобретена машина, яка може закоптити масло. Для копчення ми використовуємо треску черешні, дуба, бука або ольхи. Після копчення масло проходить 7 ступені фільтрації і потрапляє в скляний резервуар на відстаювання не менше ніж на 90 днів.

– У яких відростках харчової промисловості застосовують копчене масло?

– Копченое масло ТМ Копчене маслоRoyal Spice має дуже широкий спектр використання. В мясной галузі масло додають у фарш при виробництві колбасу або напівфабрикатів; при виробництві натуральних колбасних оболочек; при мариновании мяса кусками и многое другое. В рибній галузі копчене масло використовують в консервах і консервах, як рибних так і морепродуктів.

За допомогою нашого масла можна просто закоптити спецію будь-якого помолу. Ведь при додаванні в спецію масла, воно не комкается і більше 2-х років зберігає копчений смак і аромат.

Також масло Royal Spice використовується в виготовленні соусів і маринадів.

А зараз, забігаючи вперед, скажу по секрету, ми працюємо з однією крупною молокопереробляючою компанією над проектом «Копченое сливочное масло». Це буде дуже цікава позиція на українському споживчому ринку, оскільки в країнах ЄС таке масло вже кілька років користується великим попитом.

Для використання копченого масла в заведених загальнопитах і в домашніх умовах у Royal Spice є цілий збірник рецептів від відомого українського шеф-повара. Ця збірка дуже скоро з’явиться на нашому сайті і буде доступна для завантаження.

Ми хочемо надати підприємствам безкоштовні зразки, технологічну підтримку, при необхідності – запуск в продуктах «під ключ».

– Які форми навчання клієнтів Ви вважаєте найбільш ефективними?

– В кінці 2021 року ми почали проводити персональні воркшопи. Це індивідуальні майстер-класи від наших технологів різної тематики. Наприклад, як використовувати коптильний ароматизатор «Аромаголд Бук» в плавлених і колбасних сирах. Один з наших технологів показує і навчає використанню в лабораторних умовах в залежності від індивідуальних особливостей виробництва у клієнта. На жаль, із-за війни проведення таких воркшопів ми винуждені були на час припинити.

– Як на компанію «Royal Spice» впливає війна?

– Ми знаходимося в місті Житомире. До щастя, наш місто не отримав серйозних руйнувань. Але наші співробітники покинули свої будинки і частина знаходяться в більш безпечних місцях, частина ще співробітників служить у ВСУ, інші займаються волонтерською діяльністю. Але більшість працює на підтримку харчової промисловості України. Держимся!

 

 

Post a Comment

Доброго дня!

Дякую що вибрали нашу компанію