ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНІ ЗРАЗКИ

Ми з радістю готові допомогти вам у вирішенні вашого питання.

Олена
Менеджер

+38 066 907 0718

a

Євген Менеджер

+38 095 907 2008

Image Alt

Лінійка авторських ароматизаторів

  /  Новини   /  Лінійка авторських ароматизаторів
авторські ароматизатори

Лінійка авторських ароматизаторів

🙂 Нашій компанії пощастило співпрацювати з МЕГА талановитим французьким інженер-технологом українського походження – Михайлом Гордєєвим.

Результатом нашої спільної діяльності стала лінійка авторських ароматизаторів.

 Солона карамель

Додавання ароматичних речовин не ускладнює виробничі процеси. Випускаються вони в концентрованому вигляді, але при цьому їх можна додавати як у концентрованому вигляді, так і у вигляді розчину на воді, олії або частині продукту. На деякі продукти вони наносяться прямим напиленням, наприклад, на чіпси та інші снеки.

У сири, ковбаси та соуси вони додаються разом із сіллю та спеціями, в десерти – з цукровим сиропом і т.д. Якщо продукція проходить теплову обробку, слід вносити ароматизатори пізніше.

 

Ароматизатори харчові додають у продукти для:
• стабілізації смаку та аромату харчових продуктів;
• відновлення смаку та аромату, втрачених у процесі переробки;
• посилення натурального смаку та аромату;
• надання смаку та аромату несмачним продуктам.

 Ароматизатор

Хотілося б відзначити, що назва будь-якої ароматичної речовини відображає лише частково її аромат, а також той самий ароматизатор може «звучати» по-різному в різних харчових продуктах. Дозування, що рекомендується: від 0,1% до 1%. У кожній харчовій сфері використовуються свої особисті технологічні процеси та рецептури. При розрахунку дозування важливо враховувати рекомендації, а також властивості конкретної продукції.

 

 


Класифікація ароматизаторів за напрямками:

  • для снеків. У виробництві м’ясних та овочевих снеків успішно використовують ароматизатори “Мед-гірчиця”, “Копчений бекон з хріном”, “Куриця-гриль”, “Копчений сир”, “Копченість”, продукти лінійки BBQ тощо.
  • у виробництві смаженого арахісу, насіння, мигдалю популярні ароматизатори: лінійка BBQ, “Чилі”, “Васабі”, “Мед-гірчиця”, “Карамель”, “Волоський горіх”, ” Фундук”, “Мигдаль” та багато інших.
  • для м’яса та м’ясних продуктів. Використовуються в багатьох видах м’ясного виробництва – це і ковбаси, шинка, сальтисон, напівфабрикати котлет, пельменів, хінкалі і т.д. Ось неповний перелік колекції видів ароматизаторів для м’яса: “Свинина BBQ”, “Копчена птиця”, “Копчена індичка”, “Куриця-гриль”, Буженина”. Існує не менш насичена колекція ароматизаторів: “Мигдаль”, “Копчений сир”, “Гриби”, “Запальний томат”, “Копчені спеції. Кріп”, “Копчений часник” та багато інших.
  • для молочної промисловості. Ми пропонуємо аромати для різних видів молочних виробів, таких як різні види сирів, молоко, вершки, сир, сметана, вершкове масло, іриска, топлене молоко.
  • для виготовлення майонезів, кетчупів та соусів. У виробництві гірчиці та соусів успішно використовують аромати мед, хрін, волоський горіх, лимон, імбир тощо. 

На Ваш запит ми готові надати з наявного величезного спектру ароматів зразки, рекомендації до застосування, а також можемо розробити індивідуальний аромат з конкретним профілем смаку для будь-якого виду виробництва. Застосовуючи наші ароматизатори, ви зможете надати вашим продуктам неповторного смаку та аромату.

Post a Comment

Доброго дня!

Дякую що вибрали нашу компанію