ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНІ ЗРАЗКИ

Ми з радістю готові допомогти вам у вирішенні вашого питання.

Олена
Менеджер

+38 066 907 0718

a

Євген Менеджер

+38 095 907 2008

Image Alt

Для ресторанів та фастфудів

  /    /  Для ресторанів та фастфудів

Сфери застосування продуктів ТМ “Royal Spice”:
🔸 Спеціально для ресторанів та закладів fast food ми розробили натуральний смак та аромат BBQ та шашлику. Тепер без застосування дров та відкритого вогню можливо приготувати соковитий та ароматний стейк, просто обробивши його маринадом BBQ.

🔸Застосування продуктів серії “Аромаголд” дає можливість надати соусам, кетчупам та маринадам нотку грилю та барбекю, посилюючи його смакові та ароматичні якості.

🔸Виробництво копчених м’ясних та рибних снеків.
🔸Приготування різних заправок для салатів, заливок, використовуючи лінійку ароматизованих рослинних олій серії “Royal Oil”.

🔸Копчена олія – високоякісна рослинна олія, одержувана з насіння олійних сортів соняшнику, що пройшла процес копчення. Готовому продукту надає смак та запах натурального копчення. Покращує органолептичні показники готового продукту та, відповідно, розширює асортимент.
Можна використовувати як окремо, так і додаючи у звичайну олію, доводячи до потрібної вам концентрації.

🔸 За допомогою коптильних ароматизаторів можна перетворити будь-яку спецію на шедевр кулінарії, створюючи копчені спеції, суміші та приправи.

🔸Авторські ароматизатори знайдуть застосування при приготуванні різних страв, кондитерських виробів, напоїв, сиропів та ін.

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНІ ЗРАЗКИ

Доброго дня!

Дякую що вибрали нашу компанію