ЗАМОВИТИ ЗРАЗКИ

Ми з радістю готові допомогти вам в вирішенні вашого питання.


Анна Менеджер
Анна Менеджер

+38 066 90 70 718

Тетяна Менеджер

+38 095 90 70 191

Анастасія Менеджер

+38 095 90 70 145


Застосування у рибному виробництві

Рецептура застосування препарату «Коптісмак» у рибному виробництві
Копчена риба
  1. Посол риби 

Посол риби перед копченням:

Якщо ви вже користуєтеся певною рецептурою посолу риби, перед копченням її можна залишити без зміни, на результат роботи препарату «Коптисмак» це не вплине.

Дефростація: рибу необхідно розморозити до температури 0-1 градусів.

Копченая скумбрия

Приготування тузлука: У воді розчинити сіль до одержання 11% розчину (110 г солі/1л води), вимішувати розсіл,
поки сіль повністю не розчиниться.

Заливка: залить рыбу приготовленным соляным тузлуком таким образом, чтобы рыба полностью покрывалась рассолом (из расчета 1л тузлука/1 кг рыбы).

Посол: рибу необхідно просолювати від 3 до 4 днів у приміщенні за температури від +1 до +5.

Для збільшення термінів зберігання та насичення риби ароматом диму в тузлук можна додавати препарат «Аромаголд Вільха» у дозуванні 20-40 г/1л під час розмішування солі.

  1. Підготовка до сушіння

Приготування препарату «Коптісмак» до роботи:у спеціально підготовленій ємності розбавити «Коптисмак»  прісною водою у співвідношенні 1л препарату на 7л води, температура води має бути +20 – +25 градусів.

Приготування риби до обробки: Рибу дістати з тузлука та дати стекти залишкам розсолу.

Обробка препаратом: помістити рибу в приготовлений препарат на 30 – 60 СЕКУНД. У процесі обробки рибу потрібно трохи перемішувати. Дістати рибу з препарату і повісити в кліть для подальшого сушіння, при необхідності прокоптити протягом 30 хвилин холодним димом 20-30 градусів.

  1. Сушіння та копчення.

Рибу помістити в коптильну камеру, сушити до отримання необхідного зовнішнього вигляду, за 30 хв до готовності можна обдати димом температурою 25-28 градусів. Риба повинна в будь-якому випадку втратити частину вологи, інакше зайва волога може вплинути на термін зберігання (якщо ви не використовуєте консерванти). У разі відсутності коптильного обладнання, можна використовувати в’ялені камери.

Главное не забыть:

  • Якщо ви користуєтеся препаратом без спеціального обладнання, необхідно пам’ятати, що з кожним зануреним кілограмом риби препарат втрачає свою концентрацію і потребує великої тимчасової витримки продукту в ньому. Якщо риба не набуває необхідного кольору протягом 2 хв, то рекомендуємо освіжити розчин новою дозою «Коптісмак». В середньому, 1л «Коптисмаку» забарвлює від 40кг до 400кг риби (скумбрії), 50кг (мойви).
  1. Препарат необхідно розчиняти у воді кімнатної температури (від +20 до +30), оскільки чим нижча температура препарату, тим гірше він працює.
  2. Рибу необхідно злегка не дофарбовувати, тому що в процесі сушіння вона потемніє на два тони і набуде кольору натурального копчення.
  3. У процесі фарбування рибу необхідно трохи перемішувати для рівномірного розподілу препарату на поверхні продукту.
  4. Працювати з препаратом необхідно у рукавичках.
  5. За інформацією щодо спеціального обладнання для зручнішого використання наших препаратів, ви завжди можете звернутися до наших технологів.

Отримання натурального коптильного ароматизатора: це дуже складний і дорогий процес, тому виробники подібних коптильних препаратів намагаються отримувати його не природним, менш витратним шляхом. Такі препарати називаються «ідентично натуральні ароматизатори», які завдають шкоди здоров’ю людини. Ми ж виробляємо справжні натуральні конденсати диму, які навіть у порівнянні з традиційним копченням є безпечнішою технологією.
У виробництві диму ми не застосовуємо сторонніх, хімічних елементів. Унікальне обладнання конденсації деревного диму в поєднанні з європейськими технологіями очищення дозволяють нам конденсувати традиційний деревний дим з подальшим очищенням такого від дьогтю, канцерогенів та інших негативних включень диму.

Три головні питання копчення риби, які вирішує «Коптісмак»

1) Швидке утворення рівномірного, природного кольору копчення;

2) Економія часу копчення;

3) Постійно постійний апетитний колір копчення.

Знижується вплив людського чинника процес копчення, як наслідок коефіцієнт шлюбу знижується і зменшує собівартість готової продукції.

Вихід готової продукції збільшується, оскільки не потрібна тривала обробка димом для отримання копченого кольору. Як наслідок, ризик пересихання продукту зводиться до мінімуму.

Вирішується питання сезонності продукту та потреби у дорогому обладнанні. Багато підприємств стикаються з проблемою: закуплене обладнання у певний період не використовується на повну силу, що призводить до зростання собівартості продукції. Використовуючи технологію рідкого копчення, Ви не прив’язані до потужностей та дорогого використання коптильних цехів.

На Каналі Ютуб на запит «Коптісмак» Ви зможете ознайомитися з детальною відео-презентацією щодо застосування даного препарату.